Seat w Pol-Carze

04.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Autoryzowany salon i serwis przy ul. Obornickiej 150 zapraszają!

To może być prawdziwa „mieszanka wybuchowa”. Z jednej strony POL-CAR – jeden z największych polskich dealerów samochodowych z 60-letnią tradycją, z drugiej natomiast Seat – przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkujące interesujące samochody, które zostało założone 9 maja 1950 roku. Taki sojusz musi budzić obawy konkurentów. I budzi, bo teraz POL-CAR to nie tylko samochody Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth i Jeep, ale także Seat, czyli udane połączenie niemieckiej technologii i hiszpańskiego temperamentu.

 

Seat to marka, która wraca na polski rynek. Po perturbacjach z prywatnym importerem kilka lat temu zniknęła w naszym kraju sieć salonów i serwisów tej marki. Tak też stało się w Poznaniu, ale teraz dynamicznie się odbudowuje.

Samochody tej marki w Pol-Carze (przy ul. Gorzysława 9) pojawiły się pod koniec 2015 roku. Powstał tam autoryzowany salon sprzedaży i serwis, ale od samego początku było wiadomo, że jest to sytuacja przejściowa - już w lecie 2015 roku zapadła decyzja o budowie nowego obiektu. Trwały poszukiwania odpowiedniej lokalizacji. Ostatecznie podjęto decyzję o lokalizacji w Gminie Suchy Las przy ulicy Obornickiej 150.

- Decyzja o budowie salonu i serwisu Seata – mówi Zygmunt Garstecki, prezes Pol-Caru – zapadła latem 2015 roku. W kwietniu 2016 roku rozpoczęła się inwestycja przy ulicy Obornickiej 150, a 16 stycznia 2017 roku sprzedaliśmy pierwszego Seata w nowym obiekcie. Tydzień później rozpoczęto pracę w serwisie.

Obiekt przy ulicy Obornickiej 150 robi wrażenie. Całość ma 2100 metrów kwadratowych. Salon zajmuje powierzchnię 500 metrów kwadratowych, a serwis 800 metrów kwadratowych. Wszystko jest nowe, lśniące, wykonane zgodnie z najnowszymi standardami Seata.

- Mamy tutaj – mówi Piotr Piechnik, dyrektor Marki Seat w Pol-Carze – salon, serwis, dział części zamiennych, myjnię. Oferujemy pełen zakres usług serwisowych łącznie z naprawami powypadkowymi. Wkrótce uruchomimy także Stację Kontroli Pojazdów dla samochodów do 3,5t i motocykli. W salonie pomogą klientom doradcy handlowi i flotowi. Na miejscu pojazd ubezpieczamy, załatwiamy kredyt lub leasing, a klientom z Poznania również możemy zarejestrować samochód. Sprzedajemy i odkupujemy również samochody używane. Jednym słowem przy ulicy Obornickiej 150 prowadzimy kompleksową obsługę samochodów Seat.

W nowoczesnym salonie nie zapomniano o kąciku dla dzieci oraz wydzieleniu miejsca, w którym spokojnie można się zastanowić nad ofertą pijąc kawę lub herbatę albo czekać na samochód naprawiany w serwisie.

- Tak naprawdę odkryliśmy, że marka Seat jest bliska naszym sercom – mówi Andrzej Owczarzak, Dyrektor Sprzedaży Samochodów Pol-Caru. - Samochody, które oferuje swoim klientom wyróżniają się na tle konkurencji, mają wyjątkową stylistykę i dynamiczny charakter. Seat zaskakuje też nowinkami technologicznymi pochodzącymi z klasy premium, zawdzięcza to swemu właścicielowi – koncernowi motoryzacyjnemu Volkswagen, który zaopatruje markę w innowacyjne rozwiązania pochodzące m.in. z Audi. Wybór Seata podyktowany jest również dużą liczbą nowych modeli, które wprowadza obecnie na rynek, a są to zarówno samochody popularnego segmentu B a więc nowa Ibiza jak i cieszące się ogromną popularnością SUV-y: Ateca i Arona. Jesteśmy przekonani, że staną się one przebojami rynkowymi, a ponadto liczna grupa klientów, która od lat jest związana z naszą firmą, zyska dodatkową możliwość wyboru przy kolejnej wymianie samochodu.

W salonie przy ulicy Obornickiej 150 nowego Seata można kupić, ale firma prowadzi również skup aut używanych różnych marek, które można zostawić w rozliczeniu. Istnieje także możliwość jazdy próbnej samochodami testowymi, co ułatwia dokonanie najlepszego wyboru.

SALON Seata jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 i w soboty od godziny 9 do 14.

Tuż za salonem znajduje się autoryzowany serwis z dziesięcioma stanowiskami naprawczymi.

- Przeszkoleni mechanicy – mówi Piotr Piechnik – mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Klienci, którzy korzystają z usług naszego serwisu mogą liczyć na auto zastępcze na czas naprawy. Ale przede wszystkim na naprawę – także blacharsko-lakierniczą – na najwyższym poziomie, zgodną ze standardami Seata.

SERWIS Seata czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 i w soboty od godziny 8 do 14.

- Zapraszamy do naszego nowego salonu i serwisu – dodaje Piotr Piechnik – nie tylko właścicieli Seatów, ale wszystkich kierowców. To marka z przyszłością, bo łączy w sobie niemiecką solidność i hiszpański temperament. Seat to niepowtarzalny styl i niezawodność. Czego można dzisiaj chcieć więcej od samochodu?

TOMASZ MAŃKOWSKI

RAMKA:

Salon sprzedaży – tel. 61 87 32 285; seat.salon@pol-car.pl

Serwis – tel. 61 87 32 295; seat.serwis@pol-car.pl

Części zamienne – tel. 61 87 32 290; seat.sklep@pol-car.pl

 

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze