Wygrana drużyny z Chrzypska Wielkiego w Turnieju Futsalu

13.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #futsal   #turniej   #wygrana   #chrzypsko wielkie   

W minioną sobotę 8 kwietnia na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach został rozegrany coroczny Turniej Piłkarski w Futsalu. W zawodach wzięło udział 5 drużyn oldbojów, które rywalizowały między sobą o puchar Wójta Gminy Włoszakowice.

 

Do Turnieju przystąpiły następujące drużyny: Czerwony Manhattan Chrzypsko Wielkie, Elita Lubin, Las Puszczykowo, Sokół Włoszakowice I i Sokół Włoszakowice II, które rywalizowały ze sobą w systemie „każdy z każdym”.

 

Wyniki wszystkich rozegranych meczów przedstawiają się następująco:

Chrzypsko Wielkie – Las Puszczykowo 4:0

Sokół I – Elita Lubin 1:0

Sokół II – Chrzypsko Wielkie 0:1

Las Puszczykowo – Sokół I 2:1

Sokół II – Elita Lubin 5:0

Chrzypsko Wielkie – Sokół I 2:1

Las Puszczykowo – Elita Lubin 5:1

Sokół I – Sokół II 0:6

Elita Lubin – Chrzypsko Wielkie 2:2

Las Puszczykowo – Sokół II 1:5

 

Po trzech godzinach zaciętej rywalizacji ostatecznym zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Chrzypska Wielkiego, która jako jedyna zgromadziła na swoim koncie dwucyfrową liczbę punktów. Tuż za nią uplasował się Sokół Włoszakowice II, a trzecia lokata przypadła reprezentacji Puszczykowa. Poza podium znaleźli się jedynie piłkarze z pierwszej ekipy gospodarzy i goście z Lubina, którzy zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Na zakończenie wszystkie drużyny, które wzięły udział w sobotnim turnieju, otrzymały pamiątkowe puchary wręczone przez dyrektor GOK Monikę Lucerek i kierownika GOSiR Arkadiusza Szymczaka.

Dodatkowe trofea wywalczyli też Jacek Ługowski z Chrzypska Wielkiego (najskuteczniejszy snajper turnieju - 6 bramek ) oraz Michał Defitowski z Sokoła Włoszakowice II (najlepszy bramkarz).

Drużyna Czerwonego Manhatanu Chrzypsko Wielkie wystąpiła w następującym składzie: Krzysztof Bartkowiak ( Kapitan) Jacek Ługowski Paweł Pertek Wojciech Biedziak Paweł Jakubowski Adam Antoszewski Dariusz Paszyk (Bramkarz).

Należy jeszcze zauważyć ,że Piłkarze z Chrzypska wygrali ten turniej drugi raz z rzędu.

 

To może Cię także zainteresować:
Sieraków: Turnieje siatkówki plażowej
Sieraków: Turnieje siatkówki plażowej
Chrzypsko Wielkie: Spektakl "Tajemnica Starej Szafy"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chrzypsko.pl

Komentarze