I Turniej Piłki Plażowej o Puchar Starosty Międzychodzkiego

22.08.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #siatkówka   #międzychód

W dniu 19 sierpnia 2017 r Międzychodzkie Towarzystwo Piłki Siatkowej zorganizowało I Turniej Piłki Plażowej o Puchar Starosty Międzychodzkiego w II kategoriach. Kategoria do 35 lat i + 35 lat.

W kategorii + 35 I miejsce zdobyła para Marcin Grudziński i Łukasz Grudziński, II miejsce Waldemar Fischbach i Jan Siler, III miejsce Wiesław Musiał i Zbigniew Sus. W kategorii do 35 lat I miejsce zdobyła para Karol Fischbach i Mikołaj Matysiak, II miejsce zdobyła para Oskar Jurcz i Mikołaj Weber. Puchary i dyplomy zawodnikom wręczył Wicestarosta Jędrzej Schubert.