Przegrana Płomienia na własnym boisku

29.08.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #boisko   #piłka   #mecz   #chrzypsko wielkie

W niedzielę 27 sierpnia 2017 roku piłkarze SCS Płomień Chrzypsko Wielkie wyszli po raz pierwszy na murawę swojego stadionu w ramach rozgrywek B klasy. Po celnym uderzeniu już w 2 minucie Marcina Wesołego, piłkarze SCS zdobyli swoją pierwszą bramkę w rozgrywkach i do przerwy kontrolowali grę.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla drużyny z Chrzypska Wielkiego. Druga połowa okazała się już mniej szczęśliwa. Mimo wyrównanej gry zespół z Kąsinowa strzelił dwa gole, dzięki czemu objął prowadzenie i nie oddał go już do końca spotkania.