XIII Zawody Strzeleckie Samorządowców

17.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #samorząd   #zawody   #międzychód   

W dniu 14 października 2017 r. na Strzelnicy Sportowo - Myśliwskiej na Przedlesiu odbyły się XIII Zawody Strzeleckie Samorządowców. Drużyny radnych gmin i powiatu rywalizowały w wieloboju strzeleckim, natomiast wójtowie, burmistrzowie, starostowie oraz przewodniczący rad zmierzyli się w dodatkowej konkurencji strzeleckiej z pistoletu sportowego.

 

Po emocjonujących zmaganiach w klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Gminy Chrzypsko Wielkie, przed Gminą Sieraków oraz Gminą Międzychód. Odpowiednio na czwartej i piątej lokacie uplasowały się ekipy powiatu oraz Gminy Kwilcz.

W rywalizacji samorządowych VIP-ów najlepszym strzelcem okazał się Przewodniczący Rady Gminy Chrzypsko Wielkie Mariusz Kamyszek, przed Przewodniczącym Rady Miejskiej Sierakowa Przemysławem Goździem oraz Wicestarostą Jędrzejem Schubertem.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: II urodziny Studia Tańca Remix Międzychód
Wypadek pod Gorzyniem
Wizyta uczniów w Urzędzie Miasta i Gminy w Międzychodzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze