Starosta nagrodził wyróżniających się sportowców

20.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #starosta   #wyróżnienie   #międzychód   

19 października 2017 r. podczas Sesji Rady Powiatu w Międzychodzie Starosta Julian Mazurek wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Międzychodzkiego Rafałem Litke wyróżnili wybitnych sportowców.

 

Serdeczne gratulacje otrzymali:

Elżbieta Wziętek za zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Europy w OCR - kategoria Open Mix (team relay)

Jędrzej Bąkiewicz za zdobycie Wicemistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodzików (roczniki 2002 i młodsi) podczas Turniej Finałowego w Sulejowie

Kamil Małecki za zdobycie Wicemistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodzików (roczniki 2002 i młodsi) podczas Turniej Finałowego w Sulejowie.

 

Podziękowania Starosta oraz Przewodniczący Rady złożyli również Panu Łukaszowi Klapczyńskiemu za zaangażowanie w krzewienie i rozwój kultury fizycznej i sportu wśród młodzieży oraz trud włożony w przygotowanie zawodników GKS „Rzemieślnik” w Kwilczu, którzy zdobył tytuł Wicemistrza Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodzików podczas Turnieju Finałowego w Sulejowie.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: II urodziny Studia Tańca Remix Międzychód
Wypadek pod Gorzyniem
Wizyta uczniów w Urzędzie Miasta i Gminy w Międzychodzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze