Mecz ligowy kobiet

30.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #międzychód   

22.10.2017 NIEDZIELA - GODZ.18 Stadion Baranowo/P-ń

AZS UAM POZNAŃ - AP WARTA GIRLS MIĘDZYCHÓD 8:0 (6:0)

Bramki: Marta Adamczak 9' 13' 19' Martyna Szymanek 1'k, 24'k 54' Jagoda Weiss 40' Aleksandra Bącela 68'

 

NIESPODZIANKI NIE BYŁO, ZWYCIĘŻYŁA SIŁA I DOŚWIADCZENIE!

Kadra na mecz: Trocha - Kliks, Chmielewska, Piaskowska, Bronikowska - N.Kurzyńska, P.Wolf, Helak, J.Kurzyńska, Czaprańska - Gałężewska

Zagrały także: Ptaszyńska, F.Tomala, N.Tomala, Z.Wolf , Skrzypczak

Zabrakło - Gałęskiej, Kamyszek, Leszczyńskiej [!]

Faworytem tego meczu, były zawodniczki AZS UAM Poznań, które dominowały w tym meczu, choć były fragmenty gry, gdzie toczyła się w miarę wyrównana gra. Niestety szybko stracone bramki, w tym dwie z rz.karnych, szybko ustawiły ten mecz, gdzie rywalki przewyższały nasz zespół, pod względem fizycznym i doświadczeniem. Pod względem motoryki i wytrzymałości , nasz zespół prezentował się dobrze, niestety zabrakło składnych akcji, a jeśli już były, to zabrakło dokładności i skuteczności pod bramką rywalek. Z tym problemu nie miały akademiczki, które prostymi środkami, stwarzały sobie, sytuacje bramkowe, część z nich zamieniając na bramki, które dały im okazałe zwycięstwo. Zapewne ambicji i woli walki naszym dziewczynom odmówić nie można było, co chwaliły rywalki, ale po niezłym meczu z Gromem, spodziewano się bardziej wyrównanego meczu. Niestety zwyciężyła siła i doświadczenie, które nasz zespół dopiero nabiera.

Trudno kogokolwiek wyróżnić w tym meczu, ale na mały plus, zasłużyła bramkarka Julia Trocha, która w kilku przypadkach, zachowała się tak, jak na bramkarkę przystało. Przed nami weekend bez ligowego meczu, ponieważ pauzujemy, ale za dwa tygodnie , zmierzymy się z Zjednoczonymi Kaczory, zespołem, który gra twardo i zarazem skutecznie. Będzie to ostatni ligowy mecz w tej rundzie i w roku 2017 dla naszych dziewcząt.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: II urodziny Studia Tańca Remix Międzychód
Wypadek pod Gorzyniem
Wizyta uczniów w Urzędzie Miasta i Gminy w Międzychodzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: pixabay.com

Komentarze