Jechał samochodem po pijaku i z prochami

14.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kierowca   #nietrzeźwy   #narkotyki   #międzychód   

Policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca Międzychodu jak kierował osobowym audi. Podczas kontroli bagażu w samochodzie znaleźli amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany.

 

We wtorek (11.04) późnym popołudniem policjanci z Międzychodu poddali kontroli na ulicy Polnej osobowe audi. Autem podróżował mieszkaniec Międzychodu. Patrol podczas sprawdzania dokumentów skontrolował również stan świadomości kierującego. Niestety mężczyzna w czasie jazdy był nietrzeźwy. Badanie wykazało obecność 0,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ale nie był to jedyny grzech międzychodzianina. Śledczy podczas kontroli bagażu znaleźli w samochodzie marihuanę i amfetaminę. Prochy, 35-latek ukrył w jednorazowej rękawicy. Na ten numer kryminalni nie dali się nabrać.

Policjanci zatrzymali i mężczyznę i prawa jazdy.

12 kwietnia br. podejrzany usłyszał zarzuty posiadania narkotyków za co grożą trzy lata pozbawienia wolności. Odpowie także przed sądem za kierowanie samochodem w stanie po spożyciu alkoholu.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: XVI Święto Podgrzybka
Międzychód: Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty
Pieśni żeglarskie zabrzmiały w Starym Porcie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: Internet

Komentarze