Osobówką uderzył w budynek

18.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #auto   #budynek   #międzychód   

Z piątku na sobotę (14/15.04) w m. Kamionna kierowca osobówki uderzył w budynek a następnie w jadącego z przeciwka busa. Cztery osoby trafiły do szpitala. Policjanci z Międzychodu wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

 

Kwadrans przed godziną 02-ą w nocy z piątku na sobotę w m. Kamionna miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów – osobówki i busa.

Funkcjonariusze po dotarciu na miejsce zdarzenia zastali na jezdni dwa rozbite auta. Strażacy udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu wydobywali zakleszczonego, nieprzytomnego kierowcę osobówki.

W wypadku tym brało udział sześć osób. Cztery z nich, które podróżowały samochodem marki Suzuki zostały przewiezione do szpitala w Międzychodzie i w Nowym Tomyślu. Dwie z busa wstępnie nie odniosły żadnych obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierowca samochodu osobowego, jadąc od strony Gorzynia w kierunku Kwilcza w m. Kamionna, na łuku drogi, najprawdopodobniej jadąc za szybko, wypadł z drogi, uderzył w pobliski budynek, odbił się od niego, przejechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z busem marki Fiat, który jechał w kierunku przeciwnym.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący busa był trzeźwy, kierowcy osobówki pobrano krew do badań.

Zebrane na miejscu dowody będą wykorzystane przy ustalaniu szczegółów wypadku.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: XVI Święto Podgrzybka
Międzychód: Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty
Pieśni żeglarskie zabrzmiały w Starym Porcie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl / PSP KPP w Międzychodzie

Komentarze