,,Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

19.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#konkurs   #papierosy   #międzychód   

,,Palić, nie palić – oto jest pytanie?” to hasło konkursu ogłoszonego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Konkurs realizowany był przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Międzychodzie, a adresowany do uczniów klas V szkół podstawowych. Zadaniem konkursowym było samodzielne przygotowanie rebusu z hasłem promującym niepalenie.

 

Z dziesięciu szkół podstawowych do konkursu przystąpiły szkoły z: Chrzypska Wielkiego, Lutomia, Sierakowa, Kwilcza, Lubosza oraz z Międzychodu: Jedynka i Dwójka.

Po eliminacjach szkolnych do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowano 8 prac uczniów. Komisja konkursowa wytypowała laureata, którym został uczeń szkoły podstawowej w Lutomiu: PRZEMYSŁAW KOROŚ

Praca ucznia będzie reprezentowała Powiat w eliminacjach wojewódzkich.

Zwycięzca wraz z opiekunem zostali zaproszeni na uroczystość finałową konkursu, które odbędzie się w Poznaniu w Multikinie w dniu 31 maja 2017 roku.

Ponadto na szczeblu powiatowym przyznano nagrody rzeczowe dla laureata oraz pozostałych uczestników konkursu. Fundatorami nagród są: Gminy w Sierakowie i Kwilczu.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: XVI Święto Podgrzybka
Międzychód: Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty
Pieśni żeglarskie zabrzmiały w Starym Porcie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl / Anastazja Krysztofek-Kinal Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Międzychodzie | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze