Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską

09.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#biblioteka   #książka   #międzychód   

2 czerwca w sali widowiskowej Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie odbyło się spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską. W wydarzeniu udział wzięli: Klub Czytających Rodzin, przedszkolaki wraz z nauczycielami z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Czesława Janczarskiego oraz uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół JEDYNKA i Zespołu Szkół DWÓJKA w Międzychodzie.

 

Pełna brazylijskiego słońca, włoskiego temperamentu i polskiej charyzmy Eliza Piotrowska swój warsztat pisarski szlifowała pod okiem wybitnej polskiej poetki Danuty Wawiłow, która wypatrzyła 12-letnią Elizę na własnym spotkaniu autorskim. Mała dziewczynka przyznała wówczas, że swoją pierwszą książkę napisała już w wieku 4 lat! Dziś jako dorosła kobieta ma na swoim koncie jeszcze więcej książek. Serie: "Tupcio Chrupcio ...", "Ciocia Jadzia i ...", "Franek, Hela, bobas ..." czy "Święci Uśmiechnięci..." od lat cieszą, bawią i uczą młodych czytelników.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny kurs podstawowy OSP zakończony
III-liga kobiet w Międzychodzie
XIII Zawody Strzeleckie Samorządowców

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | źródło: Biblioteka Publiczna im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie

Komentarze