Finał XV Konkursu Przyrodniczo-Sportowego

12.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#konkurs   #przyroda   #sport   #międzychód   

8 czerwca na hali widowiskowo-sportowej w Międzychodzie odbył się finał XV Konkursu Przyrodniczo-Sportowego, którego organizatorami są Nadleśnictwa Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Notecka” oraz Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie.

 

Celem konkursu jest wzrost wiedzy przyrodniczo-leśnej szeroko pojętej, kształtowanie właściwych postaw zachowania się w lesie, uświadomienie wpływu zanieczyszczeń (zaśmiecania) na środowisko leśne, a także rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych u uczniów.

Finał składał się z konkurencji sportowych oraz pytań i zadań sprawdzających wiedzę. Oprócz uczestników, na trybunach pojawili się uczniowie poszczególnych szkół w celu dopingowania swoich drużyn. Najlepiej dopingującą ekipą wybrane zostało Rogoźno, które otrzymało nagrodę-niespodziankę. Całą imprezę uświetnił pokaz wsadów oraz występy solistek Akademii Piosenki i zespołu Roots Crew.

W tym roku najlepsza okazała się szkoła z Kwilcza, która zajęła pierwsze miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny kurs podstawowy OSP zakończony
III-liga kobiet w Międzychodzie
XIII Zawody Strzeleckie Samorządowców

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze