Uroczystość Jubileuszowa 90-lecia LO w Międzychodzie

16.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #jubileusz   #zjazd   #absolwent   #międzychód   

W sobotę, 10 czerwca 2017 roku, Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia. Z tej okazji na uroczystość przybyło wielu absolwentów. Według Komitetu Organizacyjnego pojawiło się około 600 uczestników zjazdu.

 

W kierunku kościoła pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela przez miasto przeszedł korowód na uroczystą Mszę Świętą. Po powrocie, na boisku szkolnym, pod namiotami, absolwenci uczestniczyli w części oficjalnej zjazdu. Głos zabrał Pan Dyrektor A. Karwatka oraz zaproszeni goście. Wręczano kwiaty, składano gratulacje, odśpiewano hymn państwowy oraz szkolny. Kolejny punkt programu to część artystyczna opracowana przez p. prof. M. Grzesiak wspólnie z p. T. Cichosz. Następnie absolwenci zwiedzali szkołę, spotykali się w grupach rocznikowych, by powspominać i porozmawiać z byłymi nauczycielami. Ostatni punkt programu to bal absolwentów, który odbył się na Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul. Dworcowej.

 

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny kurs podstawowy OSP zakończony
III-liga kobiet w Międzychodzie
XIII Zawody Strzeleckie Samorządowców

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: lomiedzychod.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze