Konferencje z udziałem gminy Międzychód

02.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#konferencja   #burmistrz   #rolnictwo   #międzychód   

28 lipca Zastępca Burmistrza Międzychodu Rafał Ciszewicz wziął udział w konferencji pod hasłem „Wzmacniamy polskie rolnictwo”, która odbyła się w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

 

Spotkanie zakończyło cyklu konferencji, które pod takim samym tytułem, organizowane były we wszystkich województwach w Polsce. Głównym ich celem było przedstawienie programu działań Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Trzy dni później w Pile miała miejsce zorganizowana przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, konferencja pod nazwą „Jakość powietrza a recykling odpadów komunalnych”.

W konferencji razem z Zastępcą Burmistrza uczestniczył również Kierownik Referatu Komunalno-Środowiskowego Wojciech Dyl. W jej trakcie zaprezentowane zostały działania Samorządu Województwa zmierzające do poprawy jakości powietrza. Przedstawiono także strategie unijne w gospodarce odpadami i możliwości finansowania selektywnej zbiórki odpadów.

 

To może Cię także zainteresować:
Starosta nagrodził wyróżniających się sportowców
Niewypały i niewybuchy z okresu II wojny światowej
Kolejny kurs podstawowy OSP zakończony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze