ZS Sieraków na VI Targach Edukacyjnych w Pniewach

01.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #sieraków   

W dniu 24.02.2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pniewach odbyły się VI TARGI EDUKACYJNE, podczas których swoją ofertę edukacyjną prezentował także Zespół Szkół w Sierakowie. Wśród 11 szkół o różnych profilach edukacyjnych, stanowisko ZS w Sierakowie wyróżniało się starannie przygotowanym stanowiskiem.

 

Podczas targów o możliwościach nauki, rozwoju umiejętności czy edukacyjnej infrastrukturze szkoły w Sierakowie opowiadali uczniowie ZS Sieraków, którzy wcześniej sami mieli okazję podejmować decyzję o kierunku swojej edukacji. Po prezentacjach wszystkich szkół stoisko zaaranżowane przez ZS Sieraków odwiedzali indywidualnie pniewscy gimnazjaliści, którzy mieli okazję dopytać o szczegóły oferty, sprawdzić się w przygotowanych konkursach oraz mogli poznać opinie starszych kolegów, uczących się w murach sierakowskiej szkoły.

Uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół w Sierakowie serdecznie dziękują Dyrekcji Gimnazjum w Pniewach za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie na targach edukacyjnych zorganizowanych 24.02.2017r. na Sali Widowiskowo Sportowej. Podziwiamy profesjonalną organizację targów i miłą atmosferę w czasie całego spotkania. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za uważne wysłuchanie naszej prezentacji. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy oczekiwaniom uczniów klas trzecich jeśli chodzi o sposób przedstawienia oferty edukacyjnej naszej szkoły. Pozdrawiamy i życzymy jak najlepszych wyników na egzaminach gimnazjalnych.

P. Siwiński

Zespół Szkół w Sierakowie

 

To może Cię także zainteresować:
Sieraków: Turnieje siatkówki plażowej
Sieraków: Jeździeckie Mistrzostwa Wielkopolski w Skokach przez Przeszkody Na Kucach, Juniorów i Seniorów oraz Zawody Regionalne
Sieraków: Jeździeckie Mistrzostwa Wielkopolski w Skokach przez Przeszkody Na Kucach, Juniorów i Seniorów oraz Zawody Regionalne

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: sierakow.pl (DW) | foto: sierakow.pl

Komentarze