Zderzenie dwóch osobówek w Sierakowie

27.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #auto   #sieraków   

25 lipca br. przed godziną 15-ą w Sierakowie na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Dworcowej doszło do zderzenia dwóch osobówek.

 

Kierujący samochodem marki Ford jadąc ulicą Dworcową od strony stadionu sportowego dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Poznańską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem, który podróżował od rynku w kierunku Kwilcza. Do zderzenia doszło na środku skrzyżowania.

Kierowca forda wraz z pasażerami trafił do szpitala na badania. Obrażenia okazały się nie groźne. Sprawca ukarany mandatem i punktami. Kierowcy byli trzeźwi.

 

To może Cię także zainteresować:
Sieraków: Turnieje siatkówki plażowej
Sieraków: Jeździeckie Mistrzostwa Wielkopolski w Skokach przez Przeszkody Na Kucach, Juniorów i Seniorów oraz Zawody Regionalne
Sieraków: Jeździeckie Mistrzostwa Wielkopolski w Skokach przez Przeszkody Na Kucach, Juniorów i Seniorów oraz Zawody Regionalne

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl, KP PSP Międzychód

Komentarze