Kwartał bez prawa jazdy

26.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kierowca   #auto   #prędkość   #prawo jazdy   #sieraków   

Od ponad dwóch lat obowiązują surowsze kary dla jeżdżących z nadmierną prędkością. Wczoraj przekonał się o tym mieszkaniec gminy Międzychód, któremu policjanci międzychodzkiej drogówki odebrali prawo jazdy. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 109 km/h.

 

25 października patrol ruchu drogowego w Sierakowie na ulicy Chrobrego zatrzymał do kontroli pojazd, którego kierowca jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 109 km/h. 47-letni mieszkaniec gminy Międzychód, przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h.

Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze ukarali go 400-złotowym mandatem oraz otrzymał 10 punktów karnych. Kierowca stracił również podczas kontroli prawo jazdy. Teraz przez 3 miesiące nie będzie mógł kierować pojazdem.

 

To może Cię także zainteresować:
Wypadek pod Gorzyniem
O krok od tragedii - zderzenie pojazdów w Luboszu
Pijany dachował renówką

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: policja.pl

Komentarze