Dzień Seniora w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach

31.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#senior   #chrzypsko wielkie   

Dnia 26 października 2017 r. w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach obchodzono Dzień Seniora z udziałem zaproszonych gości z Domów Pomocy Społecznej w Poznaniu przy ul.: Bukowskiej, Zamenhofa, Ugory i w Lisówkach oraz Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Pniewach.

 

Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kaplicy Domu przy oprawie muzycznej Pani Magdaleny Janickiej – uczestniczki programu „The Voice of Poland”. Następnie Rada Mieszkańców Domu i Zastępca Dyrektora przywitali zaproszonych Gości i Mieszkańców Domu, złożyli życzenia i zaprosili do wspólnej zabawy, którą rozpoczął występ Pani Barbary Jędrychowskiej artystki Teatru Wielkiego w Poznaniu – piosenkami z repertuaru: Hanki Ordonówny, Marleny Dietrich, Poli Negri i Edith Piaf, a towarzyszył Jej Pan Marcin Dęga.

Po części artystycznej podano kawę i ciasto oraz desery przygotowane przez kucharzy Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach, a następnie obiadokolację.

Do tańca przygrywał zespół muzyczny Pana Piotra Siejakowskiego z Poznania. Zarówno Goście, jak i Mieszkańcy nie kryli zadowolenia z zabawy. W tym wyjątkowym dniu Mieszkańcy i Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach mogli również liczyć na pomoc wolontariuszek ze Szkolnego Koła CARITAS Zespołu Szkół DWÓJKA w Międzychodzie.

Po wspólnym świętowaniu wszyscy wrócili do swoich Domów, wyrażając głośno chęć na kolejne spotkania i wspólną zabawę.

 

To może Cię także zainteresować:
Oszustwo na pracownika socjalnego
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 16-20.10
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 28-29.09

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze