Cysterna w rowie

18.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #cysterna   #wypadek   #kwilcz   

17 lipca br. o drugiej nad ranem, dyżurny międzychodzkiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Lubosz.

 

Na przejeździe kolejowym w miejscowości Lubosz, kierujący zestawem ciężarowym mieszkaniec Sulęcina jadąc w kierunku Gorzowa Wlkp. stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierowcy nic się nie stało, był trzeźwy, ruch w tym miejscu był utrudniony. Akcja wydobycia zestawu z rowu zakończyła się około 6-ej nad ranem. Cysterna w czasie zdarzenia była pusta.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę. W ostatnim czasie warunki pogodowe są bardzo zmienne. Słońce, upał, sucha jezdnia sprzyjają dobremu pokonywaniu drogi lecz za chwilę pogoda ulega załamaniu – deszcz, porywisty wiatr i na drodze jest ślisko. Chwila nieuwagi, zagapienia, zbyt szybkiej jazdy i samochód ląduje w rowie. Takie warunki wymagają od nas skupienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Napad, którego nie było
Oszust zaatakował - policjanci przestrzegają!
Kwilcz: Uroczystości związane z pamięcią 78 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę w dniu 17 września 1939r.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze