Wypadek na obwodnicy Orzeszkowa

22.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #obwodnica   #kwilcz   

21 sierpnia br. około godz. 17:00 na obwodnicy Orzeszkowa (gm. Kwilcz) w ciągu drogi krajowej nr 24 doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów: samochodu osobowego, ciężarowego i busa. Pasażerka osobówki została przewieziona do szpitala w Międzychodzie.

 

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że mieszkaniec Gorzowa Wlkp. kierujący samochodem osobowym mercedes jadąc w kierunku Poznania, na łuku drogi w trakcie manewru wymijania podczas silnych opadów deszczu z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i doprowadził do bocznego zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym, a następnie z jadącym za nim busem. W wyniku tego zdarzenia pasażerka mercedesa została przewieziona przez karetkę do szpitala w Międzychodzie, gdzie stwierdzono u niej lekkie obrażenia ciała.

Na miejscu działali również strażacy z KP PSP Międzychód i OSP Kwilcz, którzy neutralizowali na drodze wyciek ok. 350 litrów oleju napędowego, jaki nastąpił w wyniku kolizji po rozszczelnieniu jednego ze zbiorników TIR-a. Objazd drogą krajową nr 24 zorganizowano przez miejscowość Orzeszkowo.

 

To może Cię także zainteresować:
Napad, którego nie było
Oszust zaatakował - policjanci przestrzegają!
Strażacy na "Wielkim smażeniu powideł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl / Waldemar Rymarski/KPP Międzychód | foto: miedzychod.policja.gov.pl , psp.wlkp.pl / KP PSP Międzychód

Komentarze