Wymiana ekranu Samsung w Warszawie

Naprawa wyświetlacza - nowa usługa w ofercie serwisu Samsung

Urządzenia mobilne zazwyczaj wymagają wymiany ekranu. W wielu przypadkach nie jest jednak konieczna wymiana całego wyświetlacza. Samsung oferuje naprawę ekranów, która jest przystępna cenowo i może być stosowana zamiast wymiany ekranu.

W październiku posiadacze urządzeń Samsung Galaxy będą mogli skorzystać z najnowszej usługi firmy Samsung, która umożliwia naprawę wyświetlacza zamiast wymiany całego modułu ekranu. Ekonomiczne rozwiązanie jest już dostępne w autoryzowanych centrach serwisowych Samsung.

Naprawa wyświetlacza

„Znaczną część napraw urządzeń mobilnych stanowi wymiana ekranu. Jest to kosztowna i skomplikowana usługa, która często jest niepotrzebna. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nie zapominając jednocześnie o zrównoważonym rozwoju naszej planety, postanowiliśmy wprowadzić usługę naprawy ekranów. Naprawa, w odróżnieniu od wymiany, opiera się na zupełnie innym procesie technologicznym, który pozwala naprawić uszkodzony ekran bez konieczności wymiany całego modułu – mówi Jarosław Orski, szef działu obsługi klienta Samsung.

Naprawa wyświetlacza

Do urządzeń Samsung Galaxy z opcją naprawy ekranów kwalifikowane są urządzenia, w których nie została uszkodzona ramka modułu wyświetlacza. Wymiany wymagają jedynie te elementy ekranu, które zawierają informacje (np. warstwa obsługująca dotyk czy matryca). Cena naprawy ekranu będzie od 15 do nawet 45 proc. niższa niż wymiana całego modułu ekranu:

Technik z działu serwisu przedstawi Ci wstępną, profesjonalną opinię, która pomoże Ci zakwalifikować urządzenie Samsung Galaxy do naprawy. Po analizie i akceptacji ceny naprawy urządzenie trafia do autoryzowanego serwisu firmy Samsung, który dysponuje odpowiednimi narzędziami i zespołem techników specjalnie przeszkolonych w procesie odnawiania urządzenia.

Autoryzowane centra serwisowe Samsung wykorzystują wyłącznie oryginalne części do wszystkich napraw i wymiany wyświetlaczy. Pozwala to na zachowanie ważności gwarancji. Pracownicy Centrum Serwisowego Samsung są certyfikowani i stosują się do najwyższych standardów napraw. Komponenty używane do napraw są oryginalne i objęte gwarancją. Zapewnia to najwyższą jakość i bezpieczeństwo usług. Liczne grono laureatów „Gwiazdy Jakości Obsługi” – nagrody przyznawanej na podstawie badań satysfakcji klientów Autoryzowanych Centrów Serwisowych Samsung. ExpressGSM.eu podaje więcej szczegółów na temat centrów serwisowych Samsunga.

Serwis dostępny jest dla smartfonów Galaxy S8, S8+, S9, S9+ S10e, S10e,+ S20, S20+ S20U, S21,+ S21U, N8 i N10, N20, N20U, Fold2.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Wymiana wyświetlacza Samsung

Telefony Samsung posiadają świetnej jakości wyświetlacze, które przyciągają wielu klientów. Rosnąca popularność zakrzywionych ekranów świadczy o ich atrakcyjności. Są one jednak podatne na uszkodzenia w wyniku upadku na telefon lub zgniecenia. Niestety, może to bardzo utrudnić codzienne korzystanie z telefonu. Nie tylko ze względu na możliwość zranienia się, ale również przez nieprawidłowe wyświetlanie lub problemy z dotykiem. Poszukujesz alternatywy dla uszkodzonego wyświetlacza Samsung? Profesjonalny serwis powinien być w stanie wymienić Twój wyświetlacz Samsung.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Czy możliwa jest wymiana wyświetlacza Samsung?

Wymienić wyświetlacz w swoim Samsungu można niemal w każdej sytuacji. Jeśli uszkodzenia obejmują korpus lub ramkę telefonu, konieczne będzie dokonanie dalszych napraw, a być może wymiana całej obudowy. Jeśli nie masz pewności, czy wymiana wyświetlacza jest możliwa, skontaktuj się z naszym centrum serwisowym Samsung.

Jeśli Twój smartfon ma problemy z ekranem, a uszkodzone jest tylko szkło z przodu, możesz skorzystać z tańszej metody naprawy, takiej jak wymiana szkła. W tym przypadku jednak wyświetlacz musi działać w sposób prawidłowy. Chcesz wiedzieć, czy wymiana wyświetlacza jest konieczna? Określimy potrzebę wymiany.

Wymiana wyświetlacza Amoled Samsung

Wymiana wyświetlacza Amoled Samsung

Wyświetlacz LCD Samsung Galaxy S6 Edge plus złoty platynowy 3648 1

Na czym polega wymiana wyświetlacza w Samsungu?

Zarejestrowanie telefonu w programie do obsługi serwisowej i oddanie go technikowi pozwoli na naprawę wyświetlacza. Procedura rozpoczyna się od dokładnego sprawdzenia telefonu oraz bezpiecznego usunięcia wszelkich uszkodzonych elementów. Następnie serwisant dokona serwisowej wymiany wyświetlacza na nowy. Po zakończeniu naprawy telefon jest poddawany testom, aby stwierdzić, czy jest w pełni sprawny.

Ekspresowa naprawa telefonów Samsung

naprawa telefonów Samsung

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług. Od początku istnienia firmy zajmujemy się naprawą telefonów. Zdobyliśmy dzięki temu duże doświadczenie. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników. Z tego powodu inwestujemy w technologię, która pozwala nam na wykonywanie profesjonalnych napraw.

Posiadamy wszystkie podzespoły do telefonów w magazynie i możemy naprawić Twój telefon od ręki. Naprawa trwa zazwyczaj mniej niż godzinę. Do napraw używamy oryginalnych części. Jeśli klient sobie tego życzy, używamy wysokiej jakości zamienników.

Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że eksperci zajmą się Twoim telefonem. Otrzymasz gwarancję zarówno na usługę, jak i na części.