Zaufaj serwisu ktory prowadzi pogwarancyjna naprawa telefonow Warszawa

Jeśli jakiś element w smartfonie ulegnie awarii, naszym pierwszym odruchem może być zaniesienie go do warsztatu w celu naprawy gwarancyjnej. Jest to prosta i nieskomplikowana procedura, która nic nie kosztuje. Pozwala zwrócić smartfon w oryginalnym stanie lub nawet otrzymać nowy, jeśli nie da się go naprawić.

Gwarancja jest jednak ograniczona do określonych uszkodzeń i wad. Zazwyczaj trwa ona dwa lata a w razie potrzeb naprawa telefonów Warszawa zajmie w ExpressGSM od 15 minut. Jeśli gwarancja nie wchodzi w grę, a pozostanie tylko udanie się do centrum serwisowego? To jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Co nie jest objęte, a co jest objęte gwarancją na smartfony?

Co nie jest objęte, a co jest objęte gwarancją na smartfony?

Gwarancje na smartfony obejmują tylko te problemy, które nie są spowodowane przez użytkownika lub celowe działanie. Takie usterki nie zawsze ujawniają się od razu, stąd stosunkowo długi okres gwarancyjny wynoszący dwa lata. Możliwe jest na przykład, że gwarancja będzie chroniła uszkodzoną baterię, jednak nie wtedy, gdy uszkodzenie wynika z niewłaściwego ładowania lub stosowania kabli niskiej jakości.

Gwarancja obejmuje sprzęt, który zostanie odebrany przez kuriera lub dostarczony we wskazane miejsce. Naprawy i wymiany są wówczas całkowicie bezpłatne. Jeśli okaże się, że usterka powstała z winy użytkownika, za wykonane usługi lub naprawy może zostać naliczona opłata. Najczęstsze problemy, takie jak pęknięte smartfony, a także uszkodzenia spowodowane silnymi wstrząsami, np. wypadnięcie smartfona z ręki lub wyślizgnięcie się na ziemię nie są objęte gwarancją. Jeśli telefon został zalany, nie jest objęty gwarancją.

Co należy zrobić, jeśli nie ma gwarancji?

Co należy zrobić, jeśli nie ma gwarancji?

Jeśli problem nie jest objęty gwarancją lub została ona przedłużona, najlepiej jest znaleźć serwis kompatybilny z posiadanym modelem telefonu. Serwis Sony telefon Warszawa jest przykładem, i może być realną alternatywą. Usługi świadczone przez organizację, która nie jest objęta gwarancją, są rekompensowane. Cena usługi będzie się różnić w zależności od stopnia wady, jak również kosztów części zamiennych. Aby uniknąć tego typu okoliczności, warto zadbać o zabezpieczenie swojego smartfona na wypadek takich częstych zdarzeń, na przykład poprzez założenie odpowiedniego etui, a także szkła ochronnego. Pozwoli to uniknąć konieczności wymiany ekranu. Zachowaj szczególną ostrożność podczas korzystania ze smartfona w pobliżu zbiorników wodnych i nie stawiaj urządzenia na stole, na którym stoją szklanki, niezamknięte butelki lub puszki po napojach.

Czy można naprawić telefon, który stracił zasięg?

Czy można naprawić telefon, który stracił zasięg?

Większość użytkowników telefonu spotkała się przynajmniej raz z problemem, w którym stracił on zasięg. Okazuje się, że nie zawsze jest to wina operatora! Zdarza się, że winę za problem z zasięgiem ponosi sam telefon. Czy da się ten problem naprawić? Sprawdzamy.

Każdy operator komórkowy musi zmierzyć się z zadaniem zapewnienia stałego zasięgu na całym świecie. Należy pamiętać, że sieci komórkowe robią wszystko, aby ich klienci mieli pełną łączność ze światem. Ciągle się to zmienia, co oznacza, że zasięg jest niemal wszędzie, nawet w maleńkich wioskach, co kiedyś było nie do pomyślenia. Jest to doskonały sposób na to, abyś mógł w pełni wykorzystać możliwości swojego telefonu komórkowego. Jeśli jednak jesteś przekonany, że chcesz spróbować naprawić telefon samodzielnie, skorzystaj z poniższych wskazówek.

Zresetuj telefon

Twoim pierwszym krokiem powinno być zresetowanie urządzenia. Nie chodzi tu jednak o standardowy reset, ale o reset fabryczny, który przywróci Twój smartfon do pierwotnych ustawień. Jakie to ma znaczenie? Zdarza się, że na telefonach instalowane są niepożądane programy i inne programy, które mogą powodować problemy z funkcjonowaniem urządzenia. Dlatego warto rozważyć reset, aby mieć pewność, że problem nie leży po tej stronie. Może warto poprosić o pomoc ekspertów, jeśli nie wiesz jak zresetować swoje urządzenie.

Uszkodzona karta SIM

Wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest posiadanie karty SIM. Jest to niezbędny element każdego smartfona, aby działał on prawidłowo. Jakość karty wpływa na funkcjonalność urządzenia. Po zbadaniu karty, wewnątrz, można zobaczyć znane jako kontakty. Są one tym, co łączy gniazda karty z modemem sieciowym telefonu. Jeśli twoje kontakty zostały uszkodzone może być problemy w połączeniu, co powoduje utratę zasięgu. Sprawdzić styki na karcie SIM.

Wymień antenę

Problem z utratą zasięgu może być ściśle związany z anteną w telefonie. Problem nie jest tak prosty, jak się wydaje. Jeżeli powyższe metody okazały się nieskuteczne zaleca się skorzystanie z usług specjalistów. Serwis GSM ExpressGSM Warszawa może pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu. Ty i Twój smartfon otrzymacie fachową pomoc. Dodatkowym atutem jest fakt, że otrzymasz naprawdę korzystne i konkurencyjne ceny za wszelkie naprawy.

Jak rozpoznać, czy firma telefoniczna jest godna zaufania? Odpowiedź jest w naszych rękach!

Jak rozpoznać, czy firma telefoniczna jest godna zaufania?

Każde urządzenie mobilne może ulec uszkodzeniu. Przyczyn jest wiele, jednak po zakończeniu gwarancji nie mają one znaczenia, ponieważ telefon trzeba naprawić na własny koszt. Firmy pogwarancyjne mogą pomóc w przypadku różnych usterek. W tym artykule dowiesz się, z których serwisów warto skorzystać, aby naprawić swój telefon, a których należy unikać. Zapraszamy do zapoznania się!

Cena nie jest tożsama z usługą! Mylący cennik może być pułapką

Nie trudno zrozumieć, że kiedy szukamy rozwiązania, które pozwoli nam zostawić uszkodzone urządzenia, zwracamy szczególną uwagę na cennik. Jeśli wydaje nam się on atrakcyjny, chętnie skorzystamy z oferty. Jednak szybkie działanie nie jest najskuteczniejsze. Gdy serwis telefoniczny oferuje obniżone ceny, mocno odbiegające od tych oferowanych przez inne firmy, warto wstrzymać się z decyzją. Dla przykładu, za wymianę wyświetlacza LCD, który ma szkło w iPhone 8 zapłacimy około 550 zł za wymianę oryginalnej części i około 300 zł za zamiennik. Wgranie nowego oprogramowania do Samsunga Note 9 będzie kosztowało około 80zł. Za wymianę baterii w Huawei P20 dobre serwisy będą kosztować około 220zł.

Mając te szacunki, możemy łatwo ocenić, czy znaleziony przez nas warsztat naprawczy jest godnym zaufania punktem. Sugerujemy trzymać się z daleka od serwisanta, który podaje koszt zbliżony do tego, jaki ponosi klient. Może on zaproponować koszt około 30zł za wymianę kamery z tyłu w iPhonie. Oddając nasz sprzęt w ręce „specjalisty” narażamy się na ryzyko – nie tylko utraty pieniędzy, ale i dodatkowych szkód.

Naprawy telefonów są gwarantowane, jeśli okazały się godne zaufania

Naprawy telefonów są gwarantowane, jeśli okazały się godne zaufania

Nawet jeśli Twój telefon nie został objęty gwarancją, jesteś w stanie ją uzyskać. Taką gwarancję zapewniają serwisy urządzeń mobilnych. Dobrym przykładem może być serwis telefoniczny ExpressGSM. Daje on 90-dniową gwarancję udzielaną przez serwisantów i lekarzy. Eksperci z odpowiednimi kwalifikacjami zajmą się każdym telefonem, doprowadzając go do optymalnego stanu. Naprawa wszelkich usterek, usuwanie awarii i błędów w oprogramowaniu, wymiana zarówno dużych, jak i małych podzespołów – to tylko niektóre z funkcji oferowanych w ramach różnorodności usług świadczonych przez tę firmę. Warto dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy punkt naprawy telefonów, aby w razie potrzeby móc tam dojechać. Może się ona zdarzyć niespodziewanie i w najgorszym możliwym momencie. Bądź gotowy!